Sąlygos ir taisyklės

BENDROJI DALIS

Šią svetainę valdo ir prižiūri Selado prekinio ženklo savininkai. Visoje svetainėje terminai „mes“ ir „mūsų“ reiškia Selado. „Selado“ siūlo šią svetainę, įskaitant visą informaciją, įrankius ir paslaugas, jums, vartotojui, su sąlyga, kad sutiksite su visomis čia nurodytomis sąlygomis, nuostatomis, politika ir pranešimais.

Apsilankę mūsų svetainėje ir (arba) pirkdami ką nors iš mūsų, jūs įsitraukiate į mūsų „Paslaugą“ ir sutinkate laikytis šių sąlygų („Paslaugų teikimo sąlygos“, „Sąlygos“), įskaitant tas papildomas taisykles ir nuostatas bei politiką, nurodytas čia ir (arba) pasiekiamas naudojant nuorodas. Šios paslaugų teikimo sąlygos galioja visiems svetainės vartotojams, įskaitant be apribojimų vartotojus, kurie tiesiog naršo ir/arba yra klientai.

Prašome atidžiai perskaityti šias paslaugų teikimo sąlygas prieš naudojantis šia internetine svetaine. Eidami į bet kurią svetainės dalį ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jums būtų privalomos šios paslaugų teikimo sąlygos. Jei nesutinkate su visomis šios sutarties sąlygomis, tuomet neturėtumėte naudotis svetaine ar joje teikiamomis paslaugomis. Jei šios paslaugų teikimo sąlygos laikomos pasiūlymu, sutikimas aiškiai apsiriboja šiomis paslaugų teikimo sąlygomis.

Visoms naujoms funkcijoms ar įrankiams, kurie pridedami prie dabartinės parduotuvės, taip pat bus taikomos paslaugų teikimo sąlygos. Šiame puslapyje bet kuriuo metu galite peržiūrėti naujausią paslaugų teikimo sąlygų versiją. Mes pasiliekame teisę atnaujinti ar pakeisti bet kurią šių paslaugų teikimo sąlygų dalį, paskelbdami atnaujinimus ir (arba) pakeitimus mūsų svetainėje. Tai jūsų pareiga periodiškai tikrinti, ar šiame puslapyje nėra pakeitimų. Po to, kai po pakeitimų paskelbimo toliau naudojatės svetaine, jūs sutinkate su tais pakeitimais.

1 DALIS – INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS SĄLYGOS

Sutikdami su šiomis paslaugų teikimo sąlygomis, jūs patvirtinate, jog esate pilnametis jūsų valstybėje, kurioje esate, arba kad esate pilnametis jūsų valstybėje, kurioje gyvenate, ir davėte mums sutikimą leisti bet kuriam iš jūsų nepilnamečių išlaikytinių naudotis šia svetaine.

Jūs negalite naudoti mūsų produktų jokiais neteisėtais ar neleistinais tikslais, taip pat, naudodamiesi Paslauga, nepažeisite jokių jūsų jurisdikcijai priklausančių įstatymų (įskaitant, bet neapsiribojant autorių teisių įstatymais).

Privalote neperduoti jokių virusų ar jokio žalingo kodo.

Pažeidus bet kurią iš Sąlygų, jūsų naudojimasis mūsų paslaugomis bus nedelsiant nutrauktos.

2 DALIS – BENDROSIOS SĄLYGOS

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu dėl bet kokios priežasties atsisakyti teikti paslaugas.

Jūs suprantate, kad jūsų turinys (neįskaitant mokėjimo kortelių ir kitos su mokėjimais susijusios informacijos) gali būti perduotas nešifruotas ir gali būti susijęs su (a) perdavimais per įvairius tinklus; ir b) pakeitimais, kad atitiktų ir pritaikytų prie jungiamųjų tinklų ar įrenginių techninių reikalavimų. Mokėjimo ir mokėjimo kortelių informacija visada užšifruojama perduodant ją tinklais.

Jūs sutinkate be aiškaus rašytinio mūsų sutikimo kopijuoti, parduoti, neperparduoti ar nenaudoti jokios Paslaugos dalies, jos naudojimo ar prieigos prie Paslaugos ar bet kokio kontakto svetainėje, kurioje teikiama paslauga.

Šioje sutartyje naudojamos antraštės įtrauktos tik dėl patogumo ir neribos ar kitaip negali turėti įtakos šioms sąlygoms.

Šiame puslpayje atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

3 DALIS – INFORMACIJOS TIKSLUMAS, IŠSAMUMAS IR SAVALAIKIŠKUMAS

Mes neatsakome, jei šioje svetainėje pateikta informacija nėra tiksli, išsami ar naujausia. Šioje svetainėje pateikta medžiaga yra skirta tik bendrai informacijai ir neturėtų būti pasikliaujama arba naudojama kaip vienintelis pagrindas priimant sprendimus nepasikonsultavus su pirminiais, tikslesniais, išsamesniais ar tinkamesniais informacijos šaltiniais. Bet koks pasitikėjimas šioje svetainėje publikuojama medžiaga yra vykdomas jūsų pačių rizika.

Mes pasiliekame teisę bet kada pakeisti šios svetainės turinį, tačiau mes neprivalome atnaujinti jokios informacijos mūsų svetainėje. Jūs sutinkate, kad mūsų svetainės pasikeitimų stebėjimas yra jūsų atsakomybė.

4 DALIS – PASLAUGŲ IR KAINŲ PAKEITIMAI

Mūsų gaminių kainos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti arba nutraukti Paslaugą (ar bet kurią jos dalį ar turinį) be išankstinio įspėjimo.

Mes neatsakome nei jums, nei jokiai trečiajai šaliai už bet kokius Paslaugos pakeitimus, kainos pakeitimą, sustabdymą ar nutraukimą.

5 DALIS – GAMINIAI AR PASLAUGOS (jei taikoma)

Tam tikrus produktus ar paslaugas galima įsigyti tik internetu per šią svetainę. Šių produktų ar paslaugų kiekis gali būti ribotas ir jie gali būti grąžinami ar keičiami tik pagal taisykles apibrėžtas mūsų grąžinimų politikoje.

Mes dėjome visas įmanomas pastangas, kad kuo tiksliau būtų parodytos parduotuvėje rodomos mūsų gaminių spalvos ir vaizdai. Mes negalime garantuoti, kad jūsų įrenginio ekrane matomos spalvos bus visiškai tikslios.

Mes pasiliekame teisę, tačiau nesame įpareigoti, apriboti savo produktų ar paslaugų pardavimą bet kuriam asmeniui, geografiniam regionui ar jurisdikcijai. Šia teise galime naudotis pagal situaciją kiekvienu konkrečiu atskiru atveju. Mes pasiliekame teisę apriboti bet kokių mūsų siūlomų produktų ar paslaugų kiekius. Visi produktų aprašymai ar produktų kainos gali būti keičiami bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo, mūsų pačių nuožiūra. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu nutraukti bet kokio produkto tiekimą. Bet koks šioje svetainėje pateiktas bet kokio produkto ar paslaugos pasiūlymas yra negaliojantis, jei tai draudžiama pagal vietinius reguliavimus.

Mes negarantuojame, kad bet kokių jūsų įsigytų ar įsigytų produktų, paslaugų, informacijos ar kitos medžiagos kokybė atitiks jūsų lūkesčius ar kad bus išvengta paslaugos klaidų.

6 DALIS – PASKYROS IR SĄSKAITŲ INFORMACIJOS TIKSLUMAS

Mes pasiliekame teisę atsisakyti bet kokio užsakymo, kurį pateikėte mūsų interneto svetainėje. Mes galime savo nuožiūra apriboti ar atšaukti vienam asmeniui, namų ūkiui ar užsakymui perkamus kiekius. Šie apribojimai gali apimti užsakymus, pateiktus to paties kliento arba toje pačioje kliento paskyroje, naudojant tą pačią kredito kortelę ir (arba) užsakymus, kurie naudoja tą patį atsiskaitymo ir (arba) pristatymo adresą. Jei mes pakeisime ar atšauksime užsakymą, galime pabandyti pranešti jums susisiekę el. Pašto adresu ir (arba) užsakyme nurodytu atsiskaitymo adresu / telefono numeriu, nurodytais užsakymo pateikimo metu. Mes pasiliekame teisę apriboti ar uždrausti užsakymus, kuriuos, mūsų nuomone, pateikia pardavėjai, perpardavėjai ar platintojai.

Jūs sutinkate pateikti dabartinę, išsamią ir tikslią pirkimo metu prašomą informaciją bei tikslią profilio informaciją. Jūs sutinkate nedelsdami atnaujinti savo profilį ir kitą informaciją, įskaitant jūsų el. Pašto adresą ir mokėjimo kortelių numerius bei galiojimo laiką, kad galėtume atlikti jūsų operacijas ir prireikus su jumis susisiekti.

7 DALIS – PAPILDOMI ĮRANKIAI

Mes galime suteikti jums prieigą prie trečiųjų šalių įrankių, kurių mes nesekame ir neturime jokios kontrolės.

Jūs esate supažindinti ir sutinkate, kad mes suteikiame prieigą prie tokių įrankių, „kokie jie yra“, be jokių garantijų. Mes neprisiimsime jokios atsakomybės, susijusios su jūsų pasirenkamų trečiųjų šalių įrankių naudojimu.

Bet koks jūsų pasirinktų įrankių, siūlomų svetainėje, naudojimas yra jūsų pačių rizika ir nuožiūra. Turėtumėte įsitikinti, kad esate susipažinęs ir sutinkate su sąlygomis, kuriomis įrankius teikia atitinkamas trečiosios(-iųjų) šalies(-ių) teikėjas(-ai).

Ateityje mes taip pat galime pasiūlyti naujų paslaugų ir (arba) funkcijų svetainėje (įskaitant naujų įrankių naudojimą). Šioms naujoms funkcijoms ir (arba) paslaugoms taip pat bus taikomos šios paslaugų teikimo sąlygos.

8 DALIS – TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS

Tam tikru atveju mūsų puslapyje gali būti nuorodų į išorinius trečiųjų šalių puslapius.

Trečiųjų šalių nuorodos šioje svetainėje gali nukreipti jus į trečiųjų šalių svetaines, kurios nėra susijusios su mumis. Mes nesame atsakingi už turinio ar tikslumo patikrinimą ar vertinimą ir mes negarantuojame ir neturėsime jokios atsakomybės už jokį trečiųjų šalių skelbiamą turinį ar tinklalapius, ar bet kokią kitą medžiagą, bei trečiųjų šalių teikiamas paslaugas.

Mes neatsakome už jokią žalą ar žalą, susijusią su prekių, paslaugų, išteklių, turinio pirkimu ar naudojimu, ar bet kuriomis kitomis operacijomis, susijusiomis su trečiųjų šalių svetainėmis. Atidžiai perskaitykite trečiosios šalies politiką ir įsitikinkite, kad supratote ją prieš pradėdami bet kokį sandorį. Skundai, pretenzijos, susirūpinimas ar klausimai dėl trečiųjų šalių gaminių turėtų būti nukreipti trečiajai šaliai.

9 DALIS – VARTOTOJŲ KOMENTARAI, ATSAKYMAI IR KITI PASTEBĖJIMAI

Jei mūsų prašymu jūs siunčiate tam tikras konkrečias paraiškas (pvz. aplikacijas dalyvauti konkursuose) arba be mūsų prašymo siunčiate kūrybines idėjas, pasiūlymus ar kitą medžiagą, internetu, el. paštu, fiziniu paštu ar kitaip (tame tarpe ir „komentuojant“), jūs sutinkate, kad mes bet kuriuo metu be apribojimų galime redaguoti, kopijuoti, skelbti, platinti, versti ir kitaip naudoti bet kokioje laikmenoje bet kokius komentarus, kuriuos mums persiuntėte. Mes nesame ir neprivalome (1) konfidencialiai išlaikyti komentarų; 2) mokėti kompensaciją už komentarus; arba (3) atsakyti į visus komentarus.

Mes galime, bet neprivalome, stebėti, redaguoti ar šalinti turinio, kuris, mūsų pačių nuožiūra, yra neteisėtas, įžeidžiantis, grasinantis, šmeižikiškas, šmeižikiškas, pornografinis, nepadorus ar kitaip niekinamas arba pažeidžiantis bet kurios šalies intelektinę nuosavybę ar šias paslaugų teikimo sąlygas.

Jūs sutinkate, kad jūsų komentarai nepažeis jokių trečiųjų šalių teisių, įskaitant autorių teises, prekės ženklą, privatumą, asmenybę ar kitas asmenines ar nuosavybės teises. Be to, jūs sutinkate, kad jūsų komentaruose nebus šmeižikiškos ar kitaip neteisėtos, įžeidžiančios ar nepadorios medžiagos ar juose nebus jokių kompiuterio virusų ar kitų kenkėjiškų programų, kurios bet kokiu būdu galėtų paveikti bet kurios susijusios svetainės veikimą. Jūs negalite naudoti klaidingo el. Pašto adreso, apsimesti, kad esate kažkas kitas nei jūs, ar kitaip klaidinti mus ar trečiąsias šalis dėl bet kokių komentarų kilmės. Jūs esate visiškai atsakingi už visus jūsų pateiktus komentarus ir jų tikslumą. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už jūsų ar trečiųjų šalių paskelbtus komentarus.

10 DALIS – ASMENINĖ INFORMACIJA

Jūsų asmeninės informacijos pateikimą parduotuvėje reglamentuoja mūsų privatumo politika. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.

11 DALIS – KLAIDOS IR NETIKSLUMAI

Kartais mūsų svetainėje gali būti informacijos, kurioje yra spausdinimo klaidų, netikslumų ar informacijos praleidimų, kurie gali būti susiję su gaminio aprašymu, kainodara, akcijomis, pasiūlymais, produkto pristatymo mokesčiais, pristatymo laiku ir prieinamumu. Mes pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo ištaisyti klaidas, netikslumus ar informacijos praleidimus ir pakeisti ar atnaujinti informaciją arba atšaukti užsakymus, jei bet kokia informacija puslapyje bet kuriuo metu yra netiksli (taip pat ir po to, kai pateikėte užsakymą).

Mes neprisiimame jokios pareigos atnaujinti, taisyti ar paaiškinti informaciją, įskaitant informaciją apie kainodarą, išskyrus atvejus, kai to reikalauja įstatymai. Nematant jokios nurodytos atnaujinimo datos, neturėtų būti laikoma, kad pateikta informacija buvo pakeista ar atnaujinta.

12 SKIRSNIS – DRAUDŽIAMAS NAUDOJIMAS

Be kitų draudimų, nustatytų paslaugų teikimo sąlygose, jums draudžiama naudoti svetainę ar jos turinį: (a) bet kokiems neteisėtiems tikslams; b) prašyti kitus atlikti neteisėtus veiksmus ar juose dalyvauti; c) pažeisti bet kokius tarptautinius, federalinius, provincijų ar valstijų įstatymus, taisykles, įstatymus ar vietos potvarkius; (d) pažeisti mūsų intelektinės nuosavybės teises ar kitų asmenų intelektinės nuosavybės teises; e) priekabiauti, piktnaudžiauti, įžeisti, šmeižti, žeminti, įbauginti ar diskriminuoti dėl lyties, seksualinės orientacijos, religijos, etninės priklausomybės, rasės, amžiaus, tautinės kilmės ar negalios; f) pateikti melagingą ar klaidinančią informaciją; g) įkelti ar perduoti virusus ar bet kokio tipo kenksmingą kodą, kuris bus ar gali būti naudojamas bet kokiu būdu, kuris turės įtakos Paslaugos ar bet kurios susijusios interneto, kitų svetainių ar interneto funkcionalumui ar veikimui; h) rinkti ar sekti kitų asmeninę informaciją; i) siuntinėti šlamštą, sukčiauti, naudoti vartotojų apgavimą, nuskaityti informaciją automatiniu būdu; j) bet kokiems nepadoriems ar amoraliems tikslams; arba (k) trukdyti ar apeiti Paslaugos ar bet kurios susijusios svetainės, kitų svetainių ar interneto saugos ypatybes. Mes pasiliekame teisę nutraukti jūsų naudojimąsi Paslauga ar bet kuria susijusia svetaine pažeidus bet kokį anksčiau išvardintų punktų.

13 DALIS – GARANTIJOS, ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Mes negarantuojame ir neužtikriname, kad jūs naudositės mūsų paslaugomis nepertraukiamai, savalaikiškai, saugiai ar be klaidų.

Mes negarantuojame, kad rezultatai, kuriuos galima gauti naudojant mūsų teikiamas paslaugas, bus tikslūs ar patikimi.

Jūs sutinkate, kad laikas nuo laiko mes galime pašalinti ar apriboti paslaugą neribotam laikui arba atšaukti paslaugą bet kuriuo metu, apie tai nepranešę jums.

Jūs aiškiai sutinkate, kad jūs visiškai prisiimate riziką dėl galimybės negalėti naudotis paslauga. Teikiamos paslaugos ir visi produktai, jums teikiami naudotis „tokie, kokie yra“, be jokių garantijų, įskaitant visas numanomas garantijas ar sąlygas prekiauti, prekių kokybę, tinkamumą konkrečiam tikslui, patvarumą, pavadinimą ar pažeidimus.

Jokiu būdu negalima Selado darbuotojai, rangovai, paslaugų teikėjai ar licencijų išdavėjai nėra atsakingi už bet kokius sužeidimus, nuostolius, pretenzijas ar bet kokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, baudžiamuosius, specialiuosius, bet kokios rūšies žalą, įskaitant, be apribojimų, prarastą pelną, prarastas pajamas, prarastas santaupas, duomenų praradimą, pakeitimo išlaidas ar bet kokią panašią žalą, atsirandančią dėl sutarties, civilinės teisės pažeidimus (įskaitant aplaidumą), griežtos atsakomybės ar kitokios, atsirandančios dėl jūsų naudojimosi kuria nors paslauga ar bet kokiais produktais, įsigytais naudojantis šia paslauga, arba dėl bet kokių kitų pretenzijų, bet kokiu būdu susijusių su jūsų naudojima paslauga ar produktu, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, bet kokio turinio klaidas ar praleidimus, arba bet kokie nuostoliai ar žala, patirti naudojant paslaugą ar bet kokį turinį (ar produktą), paskelbtą, perduotą ar kitaip prieinamą naudojantis paslauga, net jei pranešama apie tokias galimybes. Kadangi kai kuriose valstijose ar jurisdikcijose neleidžiama atmesti ar apriboti atsakomybės dėl netiesioginės ar atsitiktinės žalos, tokiose valstijose ar jurisdikcijose mūsų atsakomybė bus apribota maksimalia įstatymų leidžiama apimtimi.

14 DALIS – ŽALOS ATLYGINIMAS

Jūs sutinkate atlyginti žalą, ginti ir nekenkti „Selado“, susijusioms įmonėms, dukterinėms įmonėms, partneriams, rangovams, licencijų davėjams, paslaugų teikėjams, subrangovams, tiekėjams, ir darbuotojams, nekenkti jokiems ieškiniams ar reikalavimams, įskaitant pagrįstus advokatų honorarus, kuriuos moka trečiosios šalys dėl jūsų paslaugų teikimo sąlygų ar jų įtrauktų dokumentų pažeidimo arba dėl jų pažeidimo arba dėl jūsų įstatymų ar trečiosios šalies teisių pažeidimo.

15 DALIS – NEATITIKIMAI

Tuo atveju, jei kuri nors šių Paslaugų teikimo sąlygų nuostata bus pripažinta neteisėta, negaliojančia ar neįgyvendinama, tokia nuostata vis dėlto bus vykdoma tiek, kiek tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus, ir nevykdoma dalis laikoma atskirta nuo šių Paslaugų teikimo sąlygų. Pastebėjimas, kad toks nustatymas neturi įtakos kitų likusių nuostatų galiojimui ir vykdytinumui.

16 DALIS – NUTRAUKIMAS

Šalių įsipareigojimai, atsirandantys iki sutarties nutraukimo datos, turi visais atvejais galioti ir pasibaigus šios sutarties galiojimui.

Šios paslaugų teikimo sąlygos galioja kol jų nenutrauksite jūs arba mes. Jūs galite nutraukti šias paslaugų teikimo sąlygas bet kuriuo metu pranešdami mums, kad nebenorite naudotis mūsų paslaugomis arba kai nustojate naudotis mūsų svetaine.

Jei vieninteliu mūsų sprendimu jūs neįvykdysite arba įtariate, kad neįvykdėte bet kurios šių paslaugų teikimo sąlygos ar nuostatos, mes taip pat galime bet kada nutraukti šią sutartį be išankstinio įspėjimo ir jūs liksite atsakingas už visas mokėtinas sumas iki sutarties nutraukimo datos; ir (arba) atitinkamai galime neleisti jums naudotis mūsų Paslaugomis (ar jų dalimi).

17 DALIS – SUSITARIMAS

Tai, kad mes neįgyvendinome kurios nors šių paslaugų teikimo sąlygos, nereiškia, kad atsisakome tokios teisės ar nuostatos.

Šios Paslaugų teikimo sąlygos ir bet kokia politika ar taisyklės, kurias paskelbėme šioje svetainėje, yra visas susitarimas ir supratimas tarp jūsų ir mūsų, ir tai apibrėžia jūsų naudojimąsi Paslauga, pakeičiant bet kokius ankstesnius ar lygiaverčius susitarimus, pranešimus ir pasiūlymus, žodžiu ar raštu, tarp jūsų ir mūsų (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, bet kurias ankstesnes Paslaugų teikimo sąlygų versijas).

Bet kokie neaiškumai aiškinant šias paslaugų teikimo sąlygas neturi būti aiškinami projekto valdytojo atžvilgiu.

18 DALIS – REGLAMENTUOJANTI TEISĖ

Šioms paslaugų teikimo sąlygoms ir bet kurioms atskiroms sutartims, kuriomis mes teikiame jums Paslaugas, bus taikomi ir aiškinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

19 DALIS – PASLAUGŲ SĄLYGŲ PAKEITIMAI

Šiame puslapyje bet kuriuo metu galite peržiūrėti naujausią paslaugų teikimo sąlygų versiją.

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra atnaujinti, pakeisti bet kurią šių paslaugų teikimo sąlygų dalį paskelbdami atnaujinimus ir pakeitimus mūsų svetainėje iš anksto apie tai neinformuojant. Jūs turite pareigą periodiškai tikrinti mūsų svetainę, ar nėra pakeitimų. Paskelbus bet kokius šių paslaugų teikimo sąlygų pakeitimus, jei toliau naudojatės mūsų svetaine ar Paslauga, reiškia, kad sutinkate su naujausiais pakeitimais.

20 DALIS – KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Klausimus apie paslaugų teikimo sąlygas turėtumėte atsiųsti mums el. paštu info@selado.lt.